loader image

E-Ticaret Sitesi

Tasarladığımız E-ticaret siteleri ile fiziksel ürünlerin pazarlandığı alanların haricinde işletmelerin de hizmetlerini pazarlayarak hedef müşteri kitlesine ulaşabildiği bir platform oluşturuyoruz.

E-Ticaret Sitesi Nedir?

İşletmelerin ürün veya hizmetlerini pazarladıkları, müşterilerle anında iletişim kurabildikleri ve ürünlerini anlatabildikleri dijital market platformuna e-ticaret sitesi denmektedir.

Günümüzde hızlı bir şekilde iletişim, destek ve güvenli bir şekilde ödeme gerçekleştirebileceğiniz bu platformlar pazarlama dünyasında çok büyük bir alana sahiptir.

E- ticaret sitelerinde işletme sahipleri, müşterilerine ürünlerini tüm ayrıntılarıyla tanıtabilir. Tıpkı fiziksel bir mağazada olduğu gibi, alışveriş sepetine ekleyerek ürünü satın almalarını sağlayabilir.

E-Ticaret Sitesi Avantajları?

Güvenli ödeme yöntemleri

Müşterileriniz, sanal pos cihazları aracılığı ile güvenli bir şekilde, rahatça ödeme bilgilerini paylaşabilirler.

Hızlı Destek Hizmeti

Meydana gelebilecek her türlü problemde hızlı destek hizmetimiz ile sorunu kolayca çözebilir, müşterilerin sitede herhangi bir problem yaşamasının önüne geçebilirsiniz.

Kampanya İmkanları

E-Ticaret Sitelerinde aylık satın alma verilerinize ve hedef müşteri kitlesine yönelik kampanyalar düzenleyerek ve daha fazla müşteriye daha fazla ürün satma fırsatı yaratarak başarıya ulaşabilirsiniz.

Ürün Takibi

Müşterilerinizin e-ticaret siteniz aracılığı ile sipariş verdiği ürünlerin stok, kargo ve ödeme takiplerini rahatça yapabilirsiniz.

E-Ticaret Sitesi Sıkça Sorulan Sorular

E-ticaret Nedir?
E-ticaret, elektronik ticaret veya çevrimiçi ticaret olarak bilinmektedir. Ürün ve hizmetlerin alım, satım, iletişim, pazarlama ve ödeme işlemlerinin cep telefonları, tabletler veya bilgisayar gibi internete bağlı aygıtlar tarafından yapılmasına e-ticaret denmektedir.
E-ticaret Nasıl Yapılır?
E-ticaret işlemlerinin yapılabileceği web sitesi ile hizmet verdiğiniz sektöre uygun ihtiyaçlarınızı tam karşılayan bir sanal mağaza açarak e-ticaret faaliyetleri yapmaya başlayabilirsiniz.
E-ticaret Sitemi Pazaryerleri ile Entegre Edebilir Miyim?
Firma sahiplerinin isteği doğrultusunda pazaryeri entegrasyonları yapılmaktadır. Bu entegrasyon işlemi minimum bir ücrete tabidir.
E-ticaret Sitemizde Kampanyalar Yapabilir Miyiz?
E-ticaret sitenizde hali hazırda yaptığınız birçok kampanya modelini geliştirip mevcut hedef kitlenize yönelik yeni kampanyalar uygulayabilirsiniz
E-ticaret Sitemiz Mobil Uyumlu Olacak Mı?
Tabikide %100 Mobil uyumlu bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz. E-ticaret sitelerimizin tümü responsive yapıdadır. Mobil ya da masaüstü her aygıta uyumlu olacak şekilde hızlı ve  kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır
E-ticaret Paket Fiyatlarınıza Tasarım Dahil Mi?
Birçok farklı renk ve konseptte hazırlanan tasarım şablonları e-ticaret sitemize ücretsiz olarak dahildir. Ancak mevcut paketlerin içerisinde yer alan tasarımlar dışında özelleştirilmiş bir tasarım talebiniz olursa bu ücrete tabidir.

Haydi Tanışalım

Dijital dünyada yer almak, işlerinizi online platformlara taşımak, dijital reklam hizmetlerinden faydalanmak için bize buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

    Adı
    Telefon
    E-Mail
    Mesaj