loader image

Facebook Reklamcılığı

Facebook üzerinde bilinirliğinizi artırmak ve hedef kitlenize en uygun maliyetlerle ulaşmak için uzman ekibimizle iletişime geçin.

Facebook Reklamları Nedir?

Facebook kullanıcılarının üçte ikisi, yerel bir işletme Facebook Sayfasını haftada en az bir kez ziyaret ettiklerini bildiriyor .

Bu dijital pazardaki fırsatlar büyüme planlarınızın en önemli aktörlerinden biri.

Facebookta insanlar sizi arıyor! Ancak bu kitleye ulaşmak istiyorsanız, sadece şansa güvenemezsiniz. Profesyonel bir Facebook Reklam  stratejisi uygulamanız gerekir.Digipeak Facebook reklam uzmanları, hedeflerinize yönelik reklam planlaması ve hedeflemesi yaparak, yanınızda olacaktır.

 

FACEBOOK REKLAMCILIĞI

AVANTAJLARI

Potansiyel müşteriler zaten Facebook’ta sizinki gibi işletmeleri arıyor. Akıllı bir Facebook pazarlama stratejisi ile onlara mesajınızı iletin.

Daha Fazla Bilgi Al –>

Marka Bilinirliği

Facebook, aylık 2.7 milyardan fazla aktif kullanıcısıyla Bir işletmenin normal şartlarda erişiminin mümkün olmadığı kadar büyük bir kitleye bir tıkla ulaşma fırsatı sağlar

Detaylı Hedefleme

Facebook’un veri bilimine dayalı reklam gösteriminin etkisi çok yüksektir etkili kullanıldığında yüksek roi kaçınılmazdır.

A/B testi

Facebook, reklam yönetim paneli ile reklamlarınızı tek bir kampanya içinde farklı özel kitlelere, konumlara ve yaş segmentlerine göre test etmenize olanak tanır.

Dönüşüm İzleme

Bir Facebook pikseli oluşturmak, kullanıcıların reklamlarınızı birden fazla cihazda görüntüledikten sonra gerçekleştirdikleri işlemleri izlemenizi sağlar.

Neler Yapıyoruz?

Her Kuruşunuz Değerli

Digipeak, işletmenizi Facebook dönüşüm hunisinin her aşamasında ölçeklendirmek için B2B veya B2C şirket içi ekibinizle birlikte çalışır. Her reklam kuruşundan kazanç sağladığımızdan emin olmak için tamamen hedeflerinize ve sektörünüze göre özelleştirilmiş stratejiler uygularız.

Güvenebileceğiniz Ortaklık

Bir ajans ilişkisinde şeffaflık verilmelidir. Her bir doların nerede harcandığını ve karşılığında ne aldığınızı her zaman bileceksiniz. Sektörün en gelişmiş veri analizi araçlarına erişimimiz ve Facebook ile yakın ilişkimiz, Facebook’u en karlı kanallarınızdan birine dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

Veri Teknolojisi

Kendini işine adamış uzman ekibimiz, derin veri analizi için önde gelen teknoloji sağlayıcılarla ortaklıklar sağlar. Verilere dayanarak, doğrudan yanıt reklamlarınızı kazanan sonuçlar elde edecek şekilde düzenliyoruz.

Haydi Tanışalım

Dijital dünyada yer almak, işlerinizi online platformlara taşımak, dijital reklam hizmetlerinden faydalanmak için bize buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

    Adı
    Telefon
    E-Mail
    Mesaj