loader image

Google ADS

Bir Google Ads kampanyası yalnızca ürün veya hizmetlerinizi ön plana çıkartmakla kalmaz, dikkatli bir şekilde oluşturulduysa gelirinizi de arttırır.

Google Ads Avantajları

Google Reklamları, uzmanlık gerektiren ama yatırım geri dönüşü en yüksek dijital pazarlama araçlarından birisidir.

Marka Bilinirliğiniz Artar

Website Trafiği Oluşturur

Doğrudan Satış İmkanı Yaratır

Etkili ve Hızlı Sonuç Verir

Neler Yapıyoruz?

Hedef

Kitle

Araştırması

Reklam

Kampanyaları

Oluşturma

Tıklama Başına

Maliyet

Optimizasyonu

Görüntülü

Reklam

Ağı

Anahtar Kelime

Performans

Takibi

Google Ads Sıkça Sorulan Sorular

Google Reklamlarına ne kadar bütçe ayırmalıyız ?

Reklam bütçenize ve reklamdan beklentinize göre değişkenlik göstermektedir. Sektörünüze ve o sektörde yer alan rekabete göre ayırmış olduğunuz bütçeyi planlayarak etkili sonuçlar elde edebiliriz.

Tıklama başı ne kadar öderiz ?
Tüm anahtar kelimelerin tıklama başına maliyeti farklıdır. Sektörünüzdeki rekabete göre maliyet değişir.
Ne kadar anahtar kelime ekleyebiliriz ?
Google Ads kampanyalarında anahtar kelime ekleme sınırı bulunmamaktadır. Faaliyetinize göre dönüş alabileceğiniz anahtar kelime seçimleri yapılır.
Reklamlarımız nerede çıkacak, görülecek ?
Google arama ağı ve iş ortakları ile birlikte Google’ın anlaşmalı olduğu web sitelerinde reklamlarınız görüntülenecektir.
Reklamlarımızı kim oluşturacak ?
Alanında bilinir dijital pazarlama uzmanlarımız reklam sürecinin başından sonuna kadar sizinle birlikte olacaktır. Reklamlarınız için ihtiyacınız olan tüm materyalleri sizinle birlikte oluşturuyoruz.
Kalite puanını nasıl yükseltebiliriz ?
Sektörünüzle alakalı anahtar kelimeleri araştırıp,gruplandırarak başlamak en doğru yöntemdir. Alakalı reklam metinleri oluşturarak ilgili sayfalara yönlendirip kalite puanını arttırabilirsiniz.
Rakipler reklamlarımıza devamlı tıklarsa ne olur ?
Google kötü niyetli reklam tıklamalarını, filtreler(IP protokolü gibi) aracılığıyla engeller. Bu sayede rakiplerinizden gelen reklam tıklamaları için herhangi bir ücret ödemezsiniz.
Reklamlardan hemen sonuç alabilir miyiz ?

Arama yapan kullanıcılar öncelikle araştırma süreçlerine girip daha sonra karar vermektedirler. Bu da sektöre göre değişkenlik gösterdiği için net bir cevap verememekteyiz.

Google’da hangi amaçla reklam verebilirim ?
Web sitesi ziyaretleri, telefon aramaları, mağaza ziyaretleri, uygulama indirme işlemleri, iletişim bilgileri, form doldurma, görüntülü reklam gösterme, gmail kutusunda reklam gösterme, satış amaçlı metin reklamı ve video reklamı verebilirsiniz.
Çalışma sisteminiz nasıl ?
Tüm süreci sizin panelleriniz üzerinden yöneterek, reklam ücreti firmanızın kredi kartı üzerine tanımlanmaktadır. Böylece yapılan tüm çalışmaları ve harcamaları şeffaf bir şekilde görebilmektesiniz.
Hizmet bedeliniz ne kadar ?
E-ticaret ve kurumsal firmalarda hizmet bedeli değişkenlik göstermektedir. Belli bir ücrete kadar sabit sonrası için komisyon bazlı ilerlemektedir.
Reklamları istediğimiz zaman durdurabilir miyiz ?
Reklam yayını ile ilgili standart bir süre yoktur. Reklamlarınızı istediğiniz zamanlarda durdurup daha sonra tekrar açabilirsiniz.

Haydi Tanışalım

Dijital dünyada yer almak, işlerinizi online platformlara taşımak, dijital reklam hizmetlerinden faydalanmak için bize buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

    Adı
    Telefon
    E-Mail
    Mesaj