loader image

Katalog/Broşür Tasarımı

Kurumsal kimliğinizle uyumlu, özgün, modern ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde giderecek katalog ve broşür tasarımları yapıyoruz.

Katalog Broşür Tasarımı Nedir?

Ürünlerini, hizmetlerini tanıtmak isteyen birçok firma broşür kullanmayı tercih eder. Broşürler diğer reklam araçlarına oranla daha pratik bir reklam materyalidir. Firmanızın daha profesyonel ve uzman görünmesine katkıda bulunur. Ürünlerinizin daha aktif bir şekilde tanıtılabilmesi için de yardımcı olur.

Bir tür kitapçık olarak da adlandırabileceğimiz kataloglarda çoğu zaman ürün ve hizmetlere dair görseller, tanıtıcı metinler, teknik detaylar ve fiyat bilgilerine yer verilir. Reklam ve pazarlama çalışmaları kapsamında en çok tercih edilen araçlardan bir diğeri de kataloglardır.

Digipeak ekibi olarak bizler de sizin ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi yaratıcılığımız ve özgünlüğümüzle harmanlayarak sizlere en kaliteli katalog/broşür tasarımlarımızı sunuyoruz.

KATALOG BROŞÜR

TASARIMI AVANTAJLARI

Kullanıcılara ve ihtiyaçlarınıza odaklanarak iş dünyasındaki hedeflerinizi gerçekleştirecek deneyimler tasarlıyoruz. Hem siz hem de kullanıcılarınız için hayatı iyileştiriyoruz.

Daha Fazla Bilgi Al –>

Hikaye

Müşteriye hikayenizi anlatır,

Bilgi

Satışa sunduğunuz ürün ve hizmetler hakkında müşteriye bilgiler verir.

Potansiyel

Potansiyel müşterilerinize, kurumsal kimliğiniz hakkında kısa ve öz bilgiler sunar.

Cevap

Müşterinin hakkında olan soruları cevaplayabilir.

Neler Yapıyoruz?

Dikkat Çekici

Verilen başlıkların dikkat çekici olmasına özen gösteriyoruz.

Anlaşılabilir

Kullanacağımız görsellerin boyutlarına, fotoğrafların çekilme açılarına ve içerikle olan uyumuna ve herkes tarafından anlaşılabilir önem veriyoruz.

Farklı

Rakiplerinizden farklı olmanız için araştırmalar yapıyor, tasarımlarımızla fark yaratıyoruz.

Erişilebilir

Katalog/ broşürün pratik olmasına yani, iletişim bilgilerinizin, web sitesi bilgilerinizin çabuk erişilebilir olmasına önem veriyoruz.

Katalog & Broşür Tasarımı Sıkça Sorulan Sorular

İdeal bir katalog kaç sayfa olur?
Katalog sayfanızı sizin ihtiyaçlarınız, marka hikayeniz ve kullanılan görseller belirleyecektir.
Katalog ya da broşür için onay süresi nasıl ilerler?
Gerekli görüşmeler yapıldıktan sonra belirlenen iş süresi içerisinde tasarımlar yapılır. Daha sonra sizin onayınıza sunulur, gerekli görülen yerlerde revizeler yapıldıktan sonra, baskı için size teslim edilir.

Haydi Tanışalım

Dijital dünyada yer almak, işlerinizi online platformlara taşımak, dijital reklam hizmetlerinden faydalanmak için bize buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

    Adı
    Telefon
    E-Mail
    Mesaj