loader image

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web siteleri hızlı, kaliteli ve özenli hazırlanmış, kullanımı kolay ve tasarım açısından sade olmalıdır. Firmanızın nihai amaçlarına uygun, vizyon ve misyonunu iyi yansıtan web siteleri ile kurumsal görünümünüze katkı sağlıyoruz.

Hemen İletişime Geçin

  Adı
  Telefon
  E-Mail
  Mesaj

  KURUMSAL WEB

  SİTESİ AVANTAJLARI

  Kullanıcı ve ihtiyaçlarına odaklanarak iş dünyasındaki hedeflerinizi gerçekleştirecek deneyimler tasarlıyoruz. Hem sizin hem de kullanıcılarınız için hayatı iyileştiriyoruz.

  Daha Fazla Bilgi Al –>

  Kurumsal kimlik

  Firmanın kurumsal kimliğine uygun bir şekilde oluşturulan web siteleri, firmanın saygın imajına katkı sağlayacaktır.

  Sektöre Uyumluluk

  Firmanız için, web sitenize tarz ve imaj belirleyerek sektöre olan uyumluluğunuzu artırabilirsiniz.

  Rekabet

  Kurumsal web sitesi ile sektördeki rakiplerinizin gerisinde kalmayarak, markalaşmaya başlarsınız. Marka bilinirliğinizi arttırarak potansiyel müşterilere ulaşım sağlarsınız.

  Güvenilirlik

  Firmanızın bilgilerini ve yaptığınız işlerin kalitesini içeren, kurumsal kimliğinizi yansıtan bir web sitesi müşterileriniz açısından firmanıza güven duyulmasını sağlayacaktır.

  Referanslarımız

  Kurumsal Web Sitesi Sıkça Sorulan Sorular

  Kurumsal Web sitesi nedir?

  Bir şirket için fiziksel firması, showroomu, mağazası gibi sanal ortamda varlığını temsil eden çok daha büyük bir kitleye hitap edecek olan web sitesidir.

  Kurumsal Web Sitenizde Olması Gerekenler Nelerdir?

  Web sitesinizin içerikleri açısından; öncelikle firma tanıtımı, ürün ve hizmetler, firmadan haberler veya etkinlikler, müşteri ilişkileri, müşteri destek, kariyer fırsatları, insan kaynakları, ulaşım, iletişim gibi temel bölüm başlıkları bulunmalıdır.

  Kurumsal Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

  Kurumsal web sitesi fiyatları site özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Kurumsal web sitesi fiyatları için iletişim sayfamızdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.

  Kurumsal web site tasarımı hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz?

  Kurumsal web sitesi hızlı açılan, kullanıcı odaklı, rahat kullanıma sahip, ürünlere veya hizmetlere rahatça ulaşılan tasarıma sahip olmalıdır.

  Haydi Tanışalım

  Dijital dünyada yer almak, işlerinizi online platformlara taşımak, dijital reklam hizmetlerinden faydalanmak için bize buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

   Adı
   Telefon
   E-Mail
   Mesaj