loader image

Landing Page

Dijital pazarlamada, landing page , özellikle bir pazarlama veya reklam kampanyası için oluşturulmuş bağımsız bir web sayfasıdır.Digipeak olarak, dönüşüm için optimize edilmiş bir açılış sayfasının öneminin farkındayız. Müşterilerimizin zor kazandıkları trafiğinden mümkün olan en iyi sonuçları aldıklarından emin olmak için,  uygun tasarımlar yapıyoruz.

Landing Page Nedir?

Ziyaretçinin bir e-postadaki bir bağlantıya veya Google, Bing, YouTube, Facebook, Instagram, Twitter veya web’deki benzer yerlerden gelen reklamlara tıkladıktan sonra “geldiği” yerdir.

Genellikle birçok hedefi olan ve keşfi teşvik eden web sayfalarının aksine, açılış sayfaları, harekete geçirme ifadesi (veya kısaca CTA) olarak bilinen tek bir odak veya hedefle tasarlanmıştır .

Landing Page Avantajları

TBM

Alaka düzeyinin artması, daha yüksek bir kalite puanına yol açabilir ve bu da tıklama başına maliyetinizi düşürebilir.

Dönüşüm Oranı

Bir açılış sayfasında sayfa hızı iyileştirmelerini kolaylaştırabilirsiniz, bu da yine daha fazla dönüşüme yol açabilir.

Test

Dönüşüm oranlarını artırmak için farklı sayfa öğelerini “Split test” yeteneği kazandırır.

Kampanya

Kampanyalar için ödeme yapıyorsanız ancak açılış sayfalarını kullanmıyorsanız, hemen bize ulaşın, böylece reklam harcamalarınızı artırmadan dönüşümlerinizi artırabiliriz.

Neler Yapıyoruz?

Açılış Sayfası Stratejisi ve Oluşturma

Başarılı bir açılış sayfasının birçok öğesini tasarlamak ve biçimlendirmek karmaşık olabilir. Digipeak, çeşitli farklı müşteriler ve tekliflerle çalışarak uzun yıllara dayanan açılış sayfası optimizasyon deneyimine sahiptir. Tasarımcılarımız, kaliteli potansiyel müşteriler ve satışlar oluşturan açılış sayfaları üretmede uzmandır ve kanıtlanmış dönüşüm sağlayan unsurları sayfanıza dahil eder.

Platform Uzmanlığı

İşletmelerin açılış sayfası tasarımı için kullanabileceği çeşitli platformlar vardır ve neredeyse hepsinde uzmanlığa sahibiz. Unbounce, HubSpot, Marketo, WordPress veya başka bir platform aracılığıyla olsun, kitle etkileşimi ve dönüşümü için optimize edilmiş bir açılış sayfası oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Dönüşüm Optimizasyonu

Dönüşüm sağlayan unsurlar: Sosyal kanıt özellikleri, dinamik başlıklar, CTA yerleşimi ve buton optimizasyonu ve daha fazlasını içerir. Bu en iyi uygulamaları birçok açılış sayfası optimizasyon projemiz aracılığıyla keşfettik ve bunları sayfalarınızın dönüşüm oranlarını artırmak için kullanabiliriz.

A / B Testi

A / B testi, açılış sayfalarınızın sürekli olarak hedef kitlenizin ilgisini çekmesini ve sonuçları artırmasını sağlamanın anahtarıdır. Açılış sayfalarınızın kopya, CTA’lar, resimler, düğme tasarımı ve genel format dahil olmak üzere düzenli olarak A / B testleri yapıyor ve dönüşüm oranlarınızda sürekli iyileşme sağlamak için bunları optimize ediyoruz.

CRM Entegrasyonu

Pek çok işletme, potansiyel müşteri ve müşteri iletişim bilgilerini düzenlemek için HubSpot, Marketo ve Salesforce gibi pazarlama otomasyonu ve satış CRM platformlarını kullanır. Açılış sayfası formunuzu bu crm platformlarıyla entegre edebiliriz, böylece oluşturulan bilgileri anında yakalayabilir ve verileri manuel olarak girmek için harcadığınız zamanı ortadan kaldırabiliriz.

Retargeting Stratejisi

Yeniden hedefleme reklamınızı özelleştirilmiş bir açılış sayfasına bağlamak, potansiyel müşteri oluşturmayı en üst düzeye çıkarmanın harika bir yoludur. Tasarım ekibimiz, kanıtlanmış en iyi uygulamaları ve dönüşüm sağlayan unsurları tasarımlarına dahil ederek teklifleriniz için özelleştirilmiş açılış sayfaları oluşturabilir.

Haydi Tanışalım

Dijital dünyada yer almak, işlerinizi online platformlara taşımak, dijital reklam hizmetlerinden faydalanmak için bize buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

    Adı
    Telefon
    E-Mail
    Mesaj