loader image

Mobil Uygulama

Mobil geliştirme konusunda uzmanız ve uzmanlarımız, olağanüstü bir kullanıcı deneyimi sunan ve işletmeniz için somut bir değer yaratan bir mobil uygulama oluşturmanıza yardımcı olacak en son teknolojileri kullanıyor. Yüksek donanımlı, iyi tasarlanmış, hızlı ve kaliteli grafiklere sahip uygulamalar tasarlıyoruz.

Mobil Uygulama Nedir?

Bu yüksek kaliteli ve sadece mobil cihazlara özel tasarımlara mobil uygulama denmektedir.

Yapılan araştırmalara göre, insanlar boş vakitlerinin %70’lik oranını mobil cihazlarıyla geçirmektedir. Mobilde harcadıkları vaktin çoğunu ise sosyal medya veya alışveriş uygulamalarında geçirmektedir. Bu durum e-ticaret sitesi gibi platformların site haricinde mobil uygulamalarının da olmasını zorunlu kılmıştır.

Mobil Uygulama Avantajları

Profesyonellik Katar

Mobil uygulamalar işletmenize profesyonellik ve marka değeri açısından katkı sağlar.

Kullanım Açısından Kolaydır

İşletim sistemlerindeki sürekli gelişim ve yenilikler ile beraber mobil uygulamalar da yaratıcı, hızlı ve aktif hale gelmektedir.

Potansiyel Müşteriler

Kullanıcıların vakitlerinin çoğunu mobilde geçirdiği gerçeği göz önüne alındığında, işletme sahipleri açısından, potansiyel müşterilere ulaşma konusunda uygulama sahibi olmak büyük bir avantajdır.

Kampanya ve Ayrıcalıklar

Mobil uygulama kullanıcılarınız için oluşturduğunuz  özel kampanya, indirim ve etkinliklerinizi mobil uygulamanızı kullanarak hedef kitlenize iletebilirsiniz.

Mobil Uygulama Sıkça Sorulan Sorular

Mobil Uygulama Nedir?
Mobil uygulama, masaüstü veya dizüstü bilgisayarlardan farklı olarak akıllı telefonlar ve tabletler gibi küçük, kablosuz bilgi işlem araçları için geliştirilen yazılımlardır.
Mobil Uygulama Niçin Kullanılır?
Mobil Uygulamalar, kullanıcıların veya firmaların mevcut işlerinin daha verimli hale gelmesi ve müşterileriyle daha etkileşimli olması için geliştirilebilir.
Mobil Uygulamalar Neden Web Uygulamalarından Farklıdır?
Birçok mobil uygulamanın masaüstü aygıtlarda çalışması için ilgili programları bulunmaktadır.Fakat, mobil uygulamalar, masaüstü eşdeğerlerinden farklı sınırlamalarla çalışmak zorundadır. Mobil aygıtlar çok çeşitli ekran boyutlarına, hafıza kapasitelerine, işlemci özelliklerine, grafik arayüzlere, düğmelere ve dokunma işlevlerine sahiptir ve mobil uygulamaların tüm bu özelliklere uygun olması gerekir.
Mobil Uygulama Nasıl Yapılır?
Aklınızda bir mobil uygulama fikri bulunuyorsa, bu fikri bir yazılım geliştiricisine iletmeniz durumunda, istediğiniz mobil uygulamayı yazılımcılara yaptırabilirsiniz.
Mobil Uygulama Fiyatları
Mobil Uygulama Fiyatları sektörlere ve uygulamadan beklenen taleplere göre değişiklik gösterir. Geliştirilmesini istediğiniz uygulamalara göre fiyat değişmektedir.
Mobil Uygulamadan Neler Beklenebilir?
Firma ya da ajans seçerken kaliteye dikkat etmeli ve daha önce hazırladıkları projeleri inceleyebilirsiniz. Bir diğer önemli konu da telefonunuz, bilgisayarınız ya da tabletinizin hangi işletim sistemini kullandığıdır. Seçtiğiniz mobil uygulama sizin cihazınızın işletim sistemine uygun olmalıdır ki kullanılabilir bir uygulama olsun.

Haydi Tanışalım

Dijital dünyada yer almak, işlerinizi online platformlara taşımak, dijital reklam hizmetlerinden faydalanmak için bize buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

    Adı
    Telefon
    E-Mail
    Mesaj