loader image

Sağlık Turizminde

Dijital Pazarlama

Sağlık turizmi yapmayı amaçlayan kliniklere sunduğumuz profesyonel danışmanlık hizmetleriyle kliniklere yabancı hasta girişi sağlıyor, kliniğinizin yurt dışında tanınmasını döviz kazanmasını sağlıyoruz.

 REHBER

Sağlık Turizminde Neden

Uluslararası Bir Pazarlama Ortağına İhtiyacım

Var?

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Dijital Reklamlar

Hastaların talep ve iletişim formları doldurmasını sağlıyoruz.Her mecranın pazarlama araçları ve gereksinimlerini doğru, dozunda ve yerinde kullanarak başarıyı kaçınılmaz kılıyoruz.

CRM Danışmanlığı

Hastalarınızın randevularını kesinleştirmesi, potansiyel hastalarla iletişim takibi ve dataların profesyonel bir şekilde yönetilmesi için CRM yazılımı eğitimleri veriyoruz.

Sosyal Medya

Hizmetlerinizi ve iletmek istediğiniz mesajı paylaşabilmenizin en iyi yoludur. Günümüzde pek çok hasta adayının bir kliniği ya da doktoru tercih etmeden sosyal medya hesaplarını incelediğini unutmayın!

Web Sitesi

Sağlık turizmi hedeflerinize yönelik, dil desteği bulunan, SEO uyumlu, responsive web sitenizi tamamen size özel ve kullanıcı deneyimini düşünerek tasarlıyoruz.

SEO

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmeti ile web sitenize hizmetlerinizle ilgilenen organik trafik çekmenizi sağlıyoruz.

Markalaştırma

Marka kimliği ve planlı bir markalaşma stratejisi olmayan hiç bir firmanın ya da doktorun marka olabilmesi mümkün değildir. Gelin markanızı birlikte oluşturalım.

 

Potansiyel hastalara ulaşmaya hazır mısınız ?

Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz

Sağlık Turizminde Dijital Pazarlama

Sağlık sektörünün dinamosu sağlık turizmi alanında birçok acente,hastane, doktor, poliklinik çalışmalar yürütüyor ve yurt dışındaki hastalara bulundukları ülkelerden çok daha uygun fiyatlara tedavi hizmetleri sunuyor. Dijital kanallar sayesinde İngiltere’deki bir obezite hastasına tüm tedavi süreçleri ve fiyatları hakkında reklamlarınız ve web siteniz ile bilgi verebilir ve başvuru formu toplayabilirsiniz. Bunun gibi istediğiniz ülke, şehir, mahalle, Almanca bilenler, Fransızca konuşanlar, oradaki hastaneleri ziyaret edenler, direk şeker hastalarını bile hedefleyebilirsiniz. Youtube videoları ile, Google aramalarında karşılarına çıkıp, Facebook, Instagram reklamları ile form toplayıp bu işlemleri milyonlarca hastaya uygulayabilir ve onları kendi tedavinize ikna edebilirsiniz.

Tüm bu süreçleri profesyonelce yöneten Digipeak uzman ekibi sizlerin hastalara hangi tedavileri uyguladığınızı öğreniyor, satış ekibinize uygun hedef pazarlarınızı listeliyor, stratejik bir dijital pazarlama planı ile satış ekibinizin ve doktor kadronuzun büyüklüğüne uygun olarak talepleri size ulaştırıyor.

Daha fazla randevu oluşturmak ister misiniz ?

ULUSLARARASI SEO

Daha Üstte Konumlanın
ve Site Trafiğini Artırın

Medikal Turizm için SEO Hizmetleri

Google ve Bing gibi popüler arama motorlarında sağlık turizmi acentası veya tıp merkezi web sitenizin daha üst sıralarda yer almasını sağlamak için web sitenizi optimize edin, böylece uluslararası tanınırlık kazanabilir ve işletmenize daha fazla sağlık turizmi hastasını çekebilirsiniz. Bu sürece Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) denir ve müşteriler yurtdışında tıbbi tedaviler ararken öncelikle arama motorlarını kullandığından medikal turizm endüstrisinde önemli bir Dijital Pazarlama stratejisidir. Digipeak ajansında yıllardır sağlık turizmi için SEO yapıyoruz ve zaman içinde test edilmiş dijital pazarlama tekniklerimizi kullanarak daha fazla sağlık turizmi hastası almanıza yardımcı olmaya hazırız.

Dijital pazarlamanın sağlık turizmdeki rolü nedir?

SEO, oldukça düşük bir ön yatırım ile size uzun vadeli harika bir sonuç verebileceğinden, hala en iyi sağlık turizmi dijital pazarlama stratejisidir. Daha da önemlisi, arama motorları, insanların tıbbi tedaviler veya sağlık hizmetleri için yurt dışına seyahat aradığı birincil ortamdır.
SEO ile uluslararası tanınırlık kazanmak için sitenizi Google arama sonuçlarının ilk sayfasında sıralayabilirsiniz. Böylece,yabancılar ülkenizde ne zaman tıbbi tedavi arasa, siteniz karşılarına çıkan ilk birkaç site arasında olabilir.

Sonuçları görmek ne kadar sürer?
SEO uzun vadeli bir Dijital Pazarlama stratejisidir, bu nedenle sonuçları hemen göremezsiniz. SEO uygulamasının en iyi sonuçlarını görmek aylar sürebilir. Hızlı sonuçları ve üst sıralarda yer almayı garanti eden herhangi bir SEO ajansı, müşterilerini yanıltmaktadır. SEO stratejileri ve projeleri için zaman çizelgesi, özel ihtiyaçlarınıza, bütçenize ve beklentilerinize bağlı olarak değişecektir. İşletmenizin boyutu, sektörü ve olgunluğu da önemli ölçüde etkendir.

   BAŞARI ÖYKÜLERİ

Sağlık Turizmi Yapan Ortaklarımız Bize Güveniyor

 SAĞLIK WEB TASARIMI

Büyüme İçin Yapılmış Bir Web Sitesi

Tıp Merkezleri için Web Tasarımı

Web Tasarımı, dijital pazarlama çalışmalarınızın mümkün olan en iyi sonuçları üretip üretemeyeceğini belirlemede önemli bir faktördür. Çekici renklere sahip gösterişli bir web siteniz olması gerekmez. Bunun yerine, sağlık turizm hastalarınızın sağladığınız tüm hizmetler hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlayan,mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunan, gezinmesi kolay bir web sitesine ihtiyacınız var.

Tıp merkezi web siteniz web ziyaretçilerinizin kafasını karıştırıyorsa, hizmetleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için web sitenizde kalmayacaklar ve muhtemelen hastalarınız olmayacaklardır. Web tasarımı sonuçlarınızı etkileyen önemli bir faktördür ve asla göz ardı edilmemelidir.

Yeni bir tıbbi web sitesinin hazırlanması ne kadar sürer?

Gerçekten şu anda neye ihtiyacınız olduğuna bağlı. Yalnızca hızlı bir açılış sayfası yenilemeye ihtiyacınız varsa, bunu bir haftadan kısa sürede bitirebiliriz. Bununla birlikte, arka planda yeni bir pazarlama otomasyon sistemi ile tamamlanmış tamamen yeni bir web sitesine ihtiyaç duyan bazı müşterilerimiz de var. Bu durumda, tamamlanması bir iki ay sürebilir. Bizimle çalıştığınızda, hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı değerlendirecek ve taleplerinizi yerine getirmenin ne kadar süreceği konusunda takvimi belirleyecek bir proje yöneticiniz olacak.

Tıp merkezimizin zaten bir web sitesi var. Bizim için ne yapabilirsiniz?

Daha iyi dönüşüm oranları elde etmenize ve kullanıcı deneyimini iyileştirmenize yardımcı olmak için web sitenizi optimize etmenize yardımcı olabiliriz, böylece web sitenizdeki ziyaretçi trafiğinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Tıp merkezi web tasarımı ne kadara mal olur?
Fiyatlandırma, projenin karmaşıklığına ve boyutuna bağlı olarak değişecektir.

Ücretsiz danışmanlığınızı hemen planlayın

SAĞLIK TURİZMİ PPC YÖNETİMİ

Daha Fazla Müşteri Adayı ve Randevu

Sağlık Turizmi için Google Ads (PPC) Yönetimi

Potansiyel müşteri ve Randevu oluşturmak için PPC pazarlama, sağlık turizm şirketlerinin kullanması gereken en hızlı dijital pazarlama kanallarından biridir. Hızlı bir şekilde potansiyel müşteriler oluşturmanıza ve bir reklam  kampanyası yürütmeye başladığınız anda uluslararası tanınırlık kazanmanıza olanak tanır.

Ancak, kampanyayı kurmak ve karlı hale getirmek çok zor olabilir. Anahtar kelimeleri dikkatli bir şekilde seçmezseniz, reklam bütçenizi neredeyse hiç sonuç almadan boşa harcamış olursunuz.

İyi haber şu ki, bizimle iş ortaklığı yapmayı seçtiğinizde , PPC yatırımınızın akıllıca harcanması için uygun bir pazarlama hunisi ve AdWords kampanyası oluşturmanıza yardımcı olabilecek bir Google Ads uzman ekibimiz var.

Sağlık turizmi PPC reklamcılığı nedir?

Google’da daha önce ‘‘dental implants in turkey prices’’ araması yaptıysanız, bazı sağlık turizmi şirketlerinin web sitelerinin aramanın en üstünde, yanlarında “reklam” kelimesiyle çıktığını fark etmişsinizdir. Bunlar, açılış sayfalarına trafik çekmek için Google reklamlarını kullanan sağlık turizmi şirketlerinden bazıları. Google AdWords’ü kullanmaya başladığınızda, potansiyel hastaları ve randevuları hızla artırmak için sitenizi en üst konuma getirebilirsiniz.

Sağlık turizmi PPC yönetiminin maliyeti nedir?

Hedef bölgenin rekabetine ve istenen büyümeye bağlı olarak, aylık PPC danışmanlığı ücretlerimiz değişebilir. Danışmanlığımız; kampanya denetimi, kampanya kurulumu ve devam eden yönetimi içerir. Çoğu PPC ajansı gibi ilk kurulum ücreti almıyoruz.

Sağlık turizmi PPC kampanyasının başarısını nasıl ölçüyorsunuz?

PPC pazarlama başarınızı ölçmek için hizmet satışları, çevrimiçi potansiyel müşteriler, PDF indirmeleri ve telefon görüşmeleri gibi ölçülebilir KPI metriklerini kullanırız.

   SONUÇLAR

Sağlık Turizmi Web Site

Trafiği Artışlarınız

 

Son müşteri sonuçları.

İnternette yükselmeye hazır mısınız ?

Devlet Teşvikleri

Sağlık turizmi için akreditasyonunuz varsa devlet teşviklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca bu teşviklerin Reklam ve tanıtım bütçesi, yönetimi ve tercüme konularında harcamalarınızın yüzde 70’ine kadar karşıladığından haberdar mıydınız? Ve hatta bu teşvikleri 1 yıl kadar geriye dönük olarak alabildiğinizi biliyor muydunuz? Bu teşviklerle sağlık turizmi alanında yaptığınız tanıtım çalışmalarında hızlı şekilde hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Hasta Profili, Tedaviler, Ülke Bazlı Hedefleme

Uzmanlığın sınıflandırılması ve hizmetlerin fiyatlandırılması. İşe öncelikle kliniğinizi sınıflandırarak başlarız. Hastalarınıza sunacağınız hizmetlerin hangi kalitede ve hangi ücret skalasında olacağını öğreniriz. Eğer mevcutta yabancı hasta ağırlıyorsanız, bu hastaların hangi ülkelerden geldiği ve hangi tedavileri uyguladığınız bizim için önemli. Bu bilgiler ışığında hasta sayısını artırmak veya yeni pazarlara açılma stratejisini belirlemek mümkün. Satış ve hasta ilişkileri ekibinizin hangi dillerde destek verdiği dijital reklamları kurgularken en önemli rolü sahiplenmekte.

Potansiyel hastalara ulaşmaya hazır mısınız ?

Dijital reklam kanalları: Google, Facebook, Instagram

Başarının yolu ince ayrıntılarına kadar planlanmış bir dijital pazarlama stratejisine sahip olmaktan geçiyor. Bu planlamayı yaparken kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerinizi öğreniyor ve ilk günden itibaren çalışmalarımızı markalaşma sürecine katkı sağlayacak nitelikte ve nicelikte kurguluyoruz. Türkiye’nin sağlık turizmindeki büyük hedeflerini ve bu doğrultuda sağladığı teşvikleri, sağlayacağınız kaliteli hizmetler ile doğru potada eriterek sizi tüm dünyada tercih edilen bir kuruma dönüştürüyoruz.
Digipeak uzman ekibi, Google, Facebook, Instagram’dan gelen talepleri bir araya getirerek sizlere iletir. Satış ekibinizden aldığımız geri dönüşler ile daha kaliteli talepler almanızı sağlıyor, optimizasyon çalışmaları gerçekleştiriyoruz.

   SAĞLIK TURİZMİNDE

TÜM PROBLEMLERİN FARKINDAYIZ

Ve onları çözmekte oldukça iyiyiz.

Yurt dışında çevrimiçi görünürlüğümü artırmalıyım.

Rakiplerim arasında öne çıkmak istiyorum.
Sosyal medyada daha güçlü bir itibara ihtiyacım var.
Güvenebileceğim pazarlama ortağına ihtiyacım var.
Dijital pazarlama performansım konusunda şeffaflığa ihtiyacım var.
Pazarlamaya değil işimi yürütmeye zaman ayırmak istiyorum.
Markamı ve değerlerini yansıtan bir web sitesi istiyorum
Kliniğimi online bulacak potansiyel hastalara ihtiyacım var.

Haydi Konuşalım -> Yardım etmek için buradayız.

Siz en iyi bildiğiniz işe odaklanın diğer tüm işlerinizi biz üstleniyoruz. Düşünmeniz gereken tek şey hangi hizmetleri vereceğiniz, gerisini bize bırakın. Sağlık turizminde sürdürülebilir bir başarı elde etmeniz için planlama, strateji, pazarlama, satış ve crm gibi tüm süreçleri uçtan uca planlıyoruz. Hedeflerinize ulaşmak için zaman kaybetmeyin . Digipeak Uzman ekibinin sağlık turizmi dijital pazarlama danışmanlığı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için uzman ekibimizle toplantı planlayabilirsiniz.

Haydi Tanışalım

Dijital dünyada yer almak, işlerinizi online platformlara taşımak, dijital reklam hizmetlerinden faydalanmak için bize buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

  Adı
  Telefon
  E-Mail
  Mesaj

  P’log

  Klinikler İçin 4 Adımda Whatclinic Kullanma Kılavuzu

  2020 yılından 500.000’den fazla hasta, soru sormak ve dünyanın farklı yerlerindeki kliniklerde tedavi olmak ve rezervasyon yaptırmak için whatclinic.com’u kullandığını biliyor muydunuz?

  Sağlık Turizminde Dijital Pazarlama Kılavuzu

  Etkili bir kampanya ve kampanyaya etkili bir geri dönüş almak istiyorsanız, sizinle ilgilenecek ya da fayda sağlamak istediğiniz hedef kitleyi bulmaya vakit harcamalısınız.

  E-AT ve YMYL Kullanarak Site İçi Seo'nuzu Nasıl Geliştirirsiniz?

  Kullanıcılar tarafından sıkça merak edilen, E-A-T ve YMYL kavramlarının neler olduğunu ve Web site SEO uyumluluğunu artırmak için bu kavramları nasıl kullanabileceğiniz konusunda ipuçlarını öğreneceksiniz.

  Digipeak Bülten

  Bültenimize kayıt olun.