loader image

Sosyal Medya Reklamları

Kullanıcılara ait özelliklerin belirlendiği sosyal medya ağlarında ürün ya da hizmetin tanıtımı ve pazarlaması için tasarlanan mesajlar, hedef kitleye doğrudan ulaşabilir.

Sosyal Medya

Reklamaları Avantajları

Kullanıcı ve ihtiyaçlarına odaklanarak iş dünyasındaki hedeflerinizi gerçekleştirecek deneyimler tasarlıyoruz. Hem sizin hem de kullanıcılarınız için hayatı iyileştiriyoruz.

Marka Bilinirliği

Detaylı Hedefleme

Website Trafiği

Video İzlenmeleri

Neler Yapıyoruz?

Anahtar

Kelimelerin

Belirlenmesi

Bütçe ve

Maliyet

Optimizasyonu

Yeniden

Pazarlama

Reklamları

Açılış

Sayfalarınızın

Optimizasyonu

Rakip Analizi

ve Sektörel

Araştırmalar

Sosyal Medya Reklamları Sıkça Sorulan Sorular

Reklam Süreci Nasıl Başlıyor?
Sosyal Medya Reklam hesaplarınızdan bizi reklam veren ya da yönetici olarak ekledikten sonra reklamlarınıza başlayabiliriz, Sosyal medya hesap şifrelerinizi olağandışı bir durum olmadıkça paylaşmanız gerekmez.
En Uygun Bütçe Ne Kadar?
Uygun bütçe, hedef kitlenize ve ulaşmak istediğiniz kitleye göre değişmektedir.

Örneğin tüm İstanbula veya Türkiye’ye ulaşmak istiyorsanız, bütçeniz 100 binlerce TL olması gerekirken, 30-40 bin kişilik spesifik bir kitleye çok daha uygun bütçeler ile ulaşabilirsiniz.
Size bu konuda yardım etmeye hazırız!

Sosyal Medya Reklamlarına Nasıl Hazırlanacağım?
Bu konuda size yardım etmeye hazırız! Reklam için hiç bir görsel veya videoya sahip değilseniz çok makul ücretlerle sizin için hazırlayabiliriz, reklam için gerekli görseliniz varsa, reklam metinlerinizi yazabiliriz!

Bu konuda bir sınırınız olmaz, size özel atanmış müşteri temsilciniz işinizi anlayarak hedef kitlenizi oluşturup sonucu size sunacaktır. Örneğin, İzmir’de yaşayan, 24-45 yaş arası modaya ilgi duyan kadınları reklamınızın gösterilmesi için hedefleyebilirsiniz.
Eğer sınır ötesi E-ticaret yapıyorsanız ilgi alanlarına göre yurtdışı ülkeleri için hedef kitle çalışması yapılır.

Reklamlarım Ne Kadar Yayında Kalacak?
Reklamlarınız sizin istediğiniz süre kadar yayınlanır, Örneğin 1000TL bir reklam bütçesini isteğinize göre 1 günde de 1 ayda da harcayabilirsiniz.

Erişim miktarınız zamana göre değişmez, 2000 tl erişebileceğiniz kişi sayısı 100 bin ise, buna birkaç günde erişebilir veya 1 ay içinde yavaş yavaş reklam gösterimi yapabilirsiniz.

Sosyal Medya Reklamları Nasıl Ücretlendirilir?
Sosyal Medya’da reklamlar Bin Gösterim Başına maliyetlendirilir, reklamlarınız hedef kitlenize gösterildikçe mevcut bütçenizden harcarsınız, gösterilmeyen reklam için ödeme yapmazsınız.
Reklam Verilerini Nasıl Görebilirim?
Sosyal medya reklamalarınızı sizin paneliniz üzerinden yapıyoruz, Size konuyu anlamanız için küçük bir panel eğitimi veriyoruz.Ayrıca Reklam verilerini düzenli periyotlarla ayrıntılı istatistikler ve grafiklerle rapor olarak sunuyoruz. Bu raporlarda reklamlarınızın ulaştığı kişi sayısını, bin gösterim başına maliyetinizi, eğer video ise kaç kişinin yüzde kaç izlediğini, ne kadar beğeni aldığını vb. Çok ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.
Hangi Amaçlarla Reklam Verebilirim?
Web sitenizin trafiğini artırmak, telefon aramaları almak, fiziksel mağazanıza ziyaretçi çekmek, etkinlik bildirimleri, uygulama indirme işlemleri, form doldurtma, video izlenmeleri, gönderi etkileşimi, katalog satışları, e-ticaret sitenizden çevirimiçi satış ve marka bilinirliğinize yönelik reklamlar verebilirsiniz.

Haydi Tanışalım

Dijital dünyada yer almak, işlerinizi online platformlara taşımak, dijital reklam hizmetlerinden faydalanmak için bize buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

    Adı
    Telefon
    E-Mail
    Mesaj