loader image

Sosyal Medya Yönetimi

Marka bilinirliliğini arttırarak daha fazla potansiyel müşteriye ulaşmayı sağlamak adına Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin, Youtube vb., sosyal medya platformlarında içerik yönetimini gerçekleştiriyoruz.

Neler Yapıyoruz?

Sosyal Medya Stratejisi Belirleme

Markanın sosyal medyada konumlandırılması, iletişim tonu, görsellerin kullanımı, ağırlıkla yönetilecek platformun belirlenmesi. Markaya özel sosyal medya içeriklerinin üretilmesi.

Kısa, Net, Anlaşılır İçerik

Sosyal medya platformunun hedef kitlesini dikkate alarak; ürünler, hizmetler ve marka ile ilgili sosyal medya içerik metinlerinin hazırlanması. Özel günler, resmi ve dini bayramlar için özel içeriklerin üretilmesi.

Sosyal Medya Raporlama

Sosyal medya çalışmalarının aylık olarak raporlanması ve gelişimin marka ile paylaşılması.

Video İçerikler

Youtube hesabında yayınlanmak üzere; mevcut videoların düzenlemesi ve içerik metninin hazırlanması.

Etkileyici Görsel Kullanımı

Sosyal medya kapak, içerik ve story görsellerinin hazırlanması.

Analiz ve Test

Ücretli sosyal medya hesaplarınızın performansını sürekli analiz etmek için zaman bulamadığınızı anlıyoruz. 

Sosyal Medya Yönetimi Sıkça Sorulan Sorular

Süreç Nasıl Başlıyor?
Yönetilmesini istediğiniz sosyal medya hesapların şifrelerini müşteri temsilcinize teslim ettikten sonra, planladığımız strateji doğrultusunda yönetim başlar.
Fiyatlandırma Nasıl Oluyor?
Yönetimini istediğiniz sosyal medya hesap sayısına,paylaşım sıklığına ve içerik detayına göre özel fiyat oluşturulmaktadır. Bizimle iletişime geçip ihtiyaçlarınız için fiyat teklifi alabilirsiniz.
Takipçi Arttırma Hizmeti Var Mı?
Yapılan paylaşımlar ve özel içerikler ile işinize uygun olarak organik bir şekilde takipçilerinizin artması sağlanır, bot takipçi olarak adlandırılan sadece takipçi sayılarının yükseltilmesi vb. işlemleri kesinlikle yapmıyoruz. Bu işlemler markanıza hiç bir katkı sağlamayacağı gibi hesabınızın kapanma, spam susturulma gibi cezalar almasına sebep olabilir.
Dilediğim Platformda Reklam da Verebilir Miyim ?
Evet, yönettiğimiz sosyal medya hesaplarınız için reklam da verebilirsiniz. Bu, sosyal medya yönetim hizmetinden bağımsız, sizin reklamlar için ayırdığınız bütçe üzerinden gerçekleştirilir.
Aylık Rapor Veriyor Musunuz?
Evet, sosyal medya çalışmalarımız doğrultusunda, her ay paylaşımlarınıza etkileşim sayısı, takipçilerinizin artışı ve diğer hesap istatistiklerinizi içeren ayrıntılı raporlar sunarız.
Sadece Danışmanlık Alabilir Miyim?
Evet, Sosyal medya hesaplarınızı şirket bünyenizde yönetip, sosyal medya uzmanlarımızdan personelinizin eğitimi ve soruları için danışmanlık hizmeti alabilirsiniz…

Haydi Tanışalım

Dijital dünyada yer almak, işlerinizi online platformlara taşımak, dijital reklam hizmetlerinden faydalanmak için bize buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

    Adı
    Telefon
    E-Mail
    Mesaj