loader image

Twitter Reklamları

Digipeak Twitter pazarlama hizmetleri, platformu takipçi kazanmak, potansiyel müşterileri çekmek ve web sitenize gelen trafiği artırmak için kullanmanıza yardımcı olur.

Twitter Reklamları Nedir?

Markaların, tanıtılan tweet’ler ve hesap yönetimi ile başa çıkmak için uygun maliyetli bir yol elde etmesine yardımcı oluyoruz. Twitter reklam hizmetlerimiz ayrıca daha hızlı bir satış hunisi oluşturmanızı sağlar!

Twitter pazarlama ipuçları arıyorsanız , bize gelin ve bunu kendi yararınıza nasıl kullanacağınızı öğrenin. Size Twitter araçlarına ve raporlarına erişim sağlayan danışmanlık ve pazarlama hizmetleri sunuyoruz. Uzmanlarımız ihtiyaçlarınıza uygun en iyi Twitter pazarlama stratejilerini uygular. Harici Uzmanlar, Twitter iletişimi için reklam satın alma, planlama ve genel marka stratejisi konusunda size yardımcı olur.

Neler Yapıyoruz?

Strateji Planlama

İster markanızı daha geniş bir kitleye tanıtıyor olun, ister mevcut kullanıcıları katil bir tanıtımla etkinleştiriyor olun, ekibimiz uygun kampanya hedefini, hedef kitleyi hedeflemeyi ve reklam formatlarını kullanarak Twitter’daki mesajınızı güçlendirmeye yardımcı olabilir. Evet, Twitter artık sadece 140 değil!

Metin Yazarlığı ve Reklam Oluşturma

Reklamlar için tweet atmak, kişisel tweet atmakla aynı DEĞİLDİR. Yeni bir kampanya başlatırken test etmeniz gereken mevcut tüm reklam biçimlerini ve en iyi uygulamaları biliyoruz. Ücretsiz İpucu: Kullanıcıların başka bir yere gitmesi için ödeme yapmak istemiyorsanız, reklamlarınıza asla # hashtag veya @bahsetme eklemeyin.

İzleme ve Piksel Uygulaması

Düzgün bir web sitesi izleme olmadan hiçbir kampanya etkili bir şekilde optimize edilemez. Twitter web sitesi pikselinin sitenize dağıtıldığından ve tüm ilgili hedeflerin takip edildiğinden emin olmak için ekibimizle birlikte çalışın. Ayrıca, yeniden pazarlama kampanyaları yürütürken kullanmak üzere Özel kitleler oluşturabiliriz.

Bölünmüş test ve Optimizasyon

Reklamlardaki harika Tweetler, yalnızca sonuç verirlerse etkilidir. Birden çok reklam çeşidini test etmek, en iyi sonuçları verenleri bulmak için bir zorunluluktur. Farklı resimleri, teklifleri veya harekete geçirici mesajları karşılaştırıyor olsak da, verilerin kampanyalarınızı optimize etmemizde bize yol göstermesine izin veriyoruz.

Anahtar Kelime Araştırması

Son yedi gün içinde Tweet’lerinde belirli bir kelime veya hashtag kullanmış olan kişileri (veya bu tweet’lerle etkileşime giren kişileri) hedefleyin. Twitter, kelimenin tam anlamıyla anahtar kelimelerinizle ilgili bir konuşma içinde olan kullanıcılara reklam sunmanıza olanak tanır. Bu, reklamlarınızı zamanında ve alakalı hale getirir!

Teklif Verme ve Bütçe Yönetimi

Otomatik teklif vermenin yükselişiyle birlikte, mevcut tüm seçenekleri anlamak hiç bu kadar önemli olmamıştı. Digipeak, en iyi sonuçları sağlayacak teklif stratejisini seçmek için her zaman en iyi uygulamaları ve mevcut verileri kullanır.

Kitle Hedefleme

Twitter, markanızla etkileşim kuracak ve müşterilere veya potansiyel müşterilere dönüşecek kullanıcıları hedeflemenin çeşitli yollarına sahiptir. Demografik bilgileri, ilgi alanlarını kullanırız veya sadece rakibinizin markalarının takipçilerini hedefleriz. Durum ne gerektirirse gerektirsin, en iyi hedefleme çözümünü geliştirebiliriz.

Raporlama ve Yönetim

Raporlarımız ve analizlerimiz temel sorularınızı yanıtlıyor. Kampanyalarımız nasıl performans gösteriyor? Ne tür iyileştirmeler yapıyoruz? Genişletmek için herhangi bir fırsat var mı? Size anlaşılması kolay veriler ve grafikler sunarak işletmeniz için en iyi kararları vermeniz için size güç veriyoruz.

Twitter Reklamları Sıkça Sorulan Sorular

Twitter kampanya yönetimi nedir?
Twitter kampanya yönetimi, şirketlerin milyonlarca Twitter kullanıcısı arasında markalarını, ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmalarına olanak tanır.
Twitter'da reklam vermenin maliyeti nedir?
Twitter tarafından tanımlanan ‘minimum reklam bütçesi’ yoktur, bu nedenle ne kadar ödemek istedikleri reklam verenlere bağlıdır.
Reklam kampanyalarının etkinliğini göstermek ne kadar zaman alır?
Reklam kampanyalarının etkinliğini görmek için sabit bir zaman sınırı yoktur. Genellikle 3-6 ay sürer ancak daha geniş kitlelere ulaşmak ve daha fazla dönüşüm elde etmek için Twitter reklam yönetimine zaman ve para yatırmaya değer.

Haydi Tanışalım

Dijital dünyada yer almak, işlerinizi online platformlara taşımak, dijital reklam hizmetlerinden faydalanmak için bize buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

    Adı
    Telefon
    E-Mail
    Mesaj