loader image

Ux Tasarımı

Bir kullanıcının ihtiyaçlarına odaklanan ve çevrimiçi yolculuklarının her adımında deneyimlerini iyileştiren tasarım çözümlerini sizler için özenle hazırlıyoruz.

Ux Nedir?

Uzman incelemeleri ve testlerinden kullanıcı yolculuğu haritalamaya ve taslak oluşturmaya kadar, UX hizmetlerimiz dijital başarıyı destekleyen sürdürülebilir çözümler oluşturmak için tasarlanmıştır.

Şirketiniz ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, başarıyı garantilemek için sorunsuz, sezgisel ve keyifli bir kullanıcı deneyimi yaratmak çok önemlidir. İnternet çok büyük ve hızlı hareket eden bir yer ve bir kullanıcının seçim yapabileceği pek çok seçenek varken karmaşık bir web sitesiyle uğraşması için hiçbir neden yok.

Bir UX ajansı olarak, kullanıcılarınızı neyin harekete geçirdiğini ve web sitenizi ziyaretlerinden ne beklediklerini biliyoruz. Verdiğimiz her UX kararının kapsamlı araştırma ve kullanıcı testleri ile desteklenmesini sağlıyoruz ve sürekli raporlama, en iyi sonuçları elde etmek için gerekli ayarlamaları yapabileceğimiz anlamına geliyor.

 

Ux Hizmetlerimiz

UX Stratejisi

Etkileşimli bir atölye çalışmasıyla başlayarak, işinizi ileriye taşımak için tasarlanmış ileriye dönük bir UX stratejisi oluşturmanıza yardımcı olacağız.

Kullanıcı Testi

Kapsamlı kullanıcı testleri gerçekleştirerek, hem araştırmaya dayalı tasarımı hem de stratejiyi bilgilendirmek için gerçek, ölçülebilir içgörüler sağlayabiliriz.

UX Tasarımı

Deneyimli UX tasarımcılarımız, harika görünen ve gezinmesi kolay dijital deneyimleri nasıl oluşturacaklarını bilirler.

UX Uzman İncelemeleri

Web sitenizin kullanılabilirliğini analiz ederek ve yapıcı iyileştirmeleri belirleyerek mevcut kullanıcı deneyiminizi gözden geçireceğiz.

Ux Tasarım Süreci

Keşif

Kullanıcıları ve pazarı iş perspektifinize bağlamanızı ve istenen ürün değerinin ne olduğunu anlamanızı sağlayacak değerli içgörüleri ortaya çıkarmak için tasarım ekibiyle işbirliği yapın.

Ürün Araştırması

Projeniz için sonraki adımları oluşturmak için gerekli verileri toplamak üzere kullanıcı davranışını ve ürününüzü derinlemesine inceleyin.

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

İşletme ihtiyaçlarını somut çözümlere çevirin ve stratejinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak sorunsuz kullanıcı deneyimleri tasarlayın.

Kullanıcı Testi

Kullanıcı davranışını daha iyi anlamak ve olası sorunları belirlemek için prototipler oluşturun ve bunları gerçek kullanıcılarla test edin.

UX Tasarımı Sıkça Sorulan Sorular

Neden Digipeak UX Ajansı ile Çalışmalıyım ?

İşletmelerin büyümesine yardımcı olan tecrübe ve uzmanlığa sahibiz. Bu bilgiyi kapsamlı araştırma ve kullanıcı testlerine dayanan bir UX stratejisiyle birleştirerek, kullanıcı tabanınızı analiz edecek ve mümkün olan en iyi hizmeti sunmanıza yardımcı olacak iyileştirmeler uygulayacağız.

Digipeak farkı nedir ?

Tam hizmet veren bir ajans olarak, bütünsel bir yaklaşımdan yararlanmanıza olanak tanıyan şirket içi dijital uzmanlara sahibiz. Bu ilk sorgulamadan son satışa kadar müşteri yolculuğunun her adımını kapsayan eksiksiz bir UX stratejisi geliştirmemize olanak tanır. Müşterilerimizle harika ilişkiler geliştirme konusunda tutkuluyuz ve sonuç alan kullanıcı deneyimi çözümleri oluşturmak için uzmanlığımızı işletmeniz hakkındaki derinlemesine bilginizle birleştiriyoruz.

Sitemin Kullanıcı Deneyimini Gözden Geçirebilir misiniz

Kesinlikle. Uzmanlarımız, UX tasarımının tüm ayrıntılarını bilir ve neyin işe yaradığını ve nelerin iyileştirilmesi gerektiğini belirlemek için mevcut sitenizi analiz edebilir. Sitenizi inceledikten sonra, web sitenizi ilk kez ziyaret edenler için kullanımı kolay ve sezgisel hale getirmek için tasarlanmış, eyleme geçirilebilir içgörüler sağlayacağız. Her zaman iş hedeflerinizi göz önünde bulundurarak çalışıyoruz, bu nedenle önerdiğimiz herhangi bir iyileştirme, yalnızca müşterilerinize yardımcı olmalarını sağlamak için değil, aynı zamanda işletmenizin çıkarlarına da en iyi şekilde hizmet etmelerini sağlamak için dikkatle değerlendirilecektir.

Kullanıcı Testi Hizmeti Veriyor musunuz?

Kesinlikle yaparız! Başarılı bir UX stratejisinin geliştirilmesi için araştırma, analiz ve testin gerekli olduğuna inanıyoruz. Kullanıcı testi, neyin işe yarayıp neyin yaramadığını belirlememize yardımcı olur, böylece bilinçli kararlar verebilirsiniz. İşletmeniz geçim kaynağınızdır ve önsezilere dayanarak risk almanın bir seçenek olmadığını anlıyoruz. Kullanıcı testi, UX stratejinizin değerini kuruluş içindeki önemli paydaşlara daha iyi göstermenize de olanak tanır.

Haydi Tanışalım

Dijital dünyada yer almak, işlerinizi online platformlara taşımak, dijital reklam hizmetlerinden faydalanmak için bize buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

    Adı
    Telefon
    E-Mail
    Mesaj